Čīle ar trīs vārtu uzvaru pār Austrāliju sāk Pasaules kausa izcīņu

Gatavību pretendēt uz augstiem mērķiem Pasaules kausa izcīņā piektdien apliecināja Čīles futbolisti, kas ar 3:1 uzvarēja austrāliešus, taču par uzvaru Kujabā aizvadītajā spēlē varēja būt droši tikai cīņas izskaņā, informēja organizatori. Čīles izlase panāca B grupas līderi Nīderlandi, kas iepriekš ar 5:1 pārspēja Pasaules kausa īpašniekus spāņus.

Čīliešiem izdevās pārliecinošs spēles sākums, jo Aleksiss Sančess 12. minūtē no tuvas distances atklāja rezultātu, bet 70 sekundes vēlāk pēc viņa piespēles Horhe Valdivia no soda laukuma robežas panāca divu vārtu pārsvaru.

Tomēr atguvās arī austrālieši, un rezultatīvais veterāns Tims Kehils 35. minūtē precīzi sita ar galvu un rezultāta starpību samazināja. Otrajā puslaikā Austrālijai bija vairākas labas izdevības panākt neizšķirtu, kas palika neizmantotas. Turklāt jau kompensācijas laikā Žans Bosežūrs panāca Čīlei divu vārtu pārsvaru.

Nākamās divas spēles B grupā būs trešdien, kad Portualegrē austrāliešu pretinieki būs Nīderlandes futbolisti, bet Spānija Riodežaneiro centīsies reabilitēties pret Čīli.

Savukārt sestdien risināsies četras spēles - C grupā plkst. 19 Beluorizontē tiksies Kolumbija un Grieķija, Resifē plkst. 4 jau rīta pusē pēc Latvijas laika spēlēs Kotdivuāra un Japāna, savukārt D grupā plkst. 22 Fortalezā laukumā dosies Urugvaja un Kostarika, bet plkst. 1 Manausā cīņu sāks Anglija un Itālija.