Latvijas florbola izlase otrdien pasaules čempionāta pēdējās apakšgrupas spēles Latvija – Norvēģija pirmajā trešdaļā izvirzījās vadībā ar rezultātu 3:1.

Vārtu sargāšana šajā spēlē tika uzticēta nevis Andim Blindam, kurš aizvadīja vārtos divas pirmās apakšgrupas spēles pret spēcīgajām Zviedrijas un Čehijas valstsvienībām, bet gan Jānim Salcevičam. Izlases maiņās arīdzan veiktas izmaiņas. Taču arī norvēģiem viss ne tika labi, kā iepriekš cerēts – palīgos savai izlasei tomēr neieradās Ketils Kronbergs, lai gan iepriekš bija solījis.

Pirmajās trešdaļas pašā sākumā Latvija atkal nokļuva iedzinējos. Jau otrajā minūtē savu izlasi vadībā izvirzīja Ūle Martins Jansons. Arī pēc vārtu guvuma norvēģi neapstājās, taču labi Latvijas izlases vārtos spēlēja Salcevičs.

Astotajā minūtē Latvijai izdevās izlīdzināt spēles rezultātu – Morics Krūmiņš, otrdienas jubilārs, iedeva piespēli Arturam Juršeckim, kurš bija precīzs.

Un beidzot Latvija spēja izvirzīties vadībā, pirmo reizi šajā čempionātā – 10. minūtē bumbiņu vārtu devītniekā trieca Toms Akmeņlauks!

15. minūtē Latvija guva vēl lielāku pārsvaru pār Norvēģijas valstsvienību – precīzs metiens šoreiz nule 24 gadu slieksni sasniegušajam Krūmiņam.

Pēc trešdaļas Krūmiņš LTV teica: "Patīkami savā dzimšanas dienā spēlēt pasaules čempionātā un gūt vārtus!". Viņš atzina, ka pēc pirmo vārtu guvuma puiši atguvuši pārliecību. "Jāturpina spēlēt un jāiet līdz galam," norādīja trešo vārtu autors.