Latvijas vīriešu handbola valstsvienība svētdien izbraukumā Emenā ar 24:25 zaudēja mājiniecei Nīderlandei un Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā arvien palika bez uzvarām, liecina organizatoru informācija. Latvijas izlase neatkarīgi no atlikušo spēļu rezultātiem grupā paliks pēdējā - 4.- vietā.

Rezultatīvākie Latvijas izlasē bija komandas līderi Dainis Krištopāns un Aivis Jurdžs, gūstot katrs pa sešiem vārtiem. Nīderlandes izlasē ar sešu vārtu guvumu izcēlās Tims Remers.

Pēc pirmā puslaika minimāls pārsvars bija Latvijai (14:13) un spēle ritēja punkts punktā, līdz Remers 10 minūtes pirms spēles beigām panāca laukuma saimniekiem divu vārtu vadību (23:21). Atlikušajā laikā mājinieki noturēja uzvarai nepieciešamo pārsvaru.

Pēdējā uzbrukuma iespēja bija Latvijai, tomēr Toma Lielā metienu mača izskaņā atvairīja vārtsargs.

Abu komandu pirmajā spēlē trešdien Valmierā holandieši bija pārāki ar 29:27.

Četru komandu kvalifikācijas grupā Latvijas izlase ir zaudējusi visās četrās aizvadītajās spēlēs, piekāpjoties arī Ungārijai un Dānijai. Pēdējās spēles mājās pret Ungāriju un viesos pret Dāniju paredzētas jūnija vidū.

2018.gada Eiropas čempionātam, kas notiks Horvātijā, kvalificēsies katras grupas pirmo divu vietu ieguvējas, kā arī labākā trešās vietas īpašniece. Izspēlējot apļa turnīru, komandas ar katru pretinieku kvalifikācijas grupā tiekas gan mājās, gan izbraukumā.