U-19 izlases florbolistes pasaules čempionātā atvadās no elites grupas

Latvijas U-19 izlases florbolistes pasaules čempionātā Kanādā zaudēja visās spēlēs un sestdien pēc neveiksmes 5:9 mačā pret slovākietēm izkrita no elites grupas, liecina rīkotāju informācija. Latvijas meitenes palika 8.vietā un pārcelsies uz B divīziju.

Spēlē par 7.vietu latvietes cerības uz labvēlīgu iznākumu saglabāja līdz otrās trešdaļas vidum, kad Slovākijas izlase guva divus vārtus un palielināja pārsvaru līdz 6:3. Vēl trīsreiz bumbiņa Latvijas vārtos nonāca trešajā periodā un rezultāts pieauga līdz 9:3.

Iepriekš trijās grupas spēlēs Latvijas izlase cieta sagrāvi pret favorītēm somietēm (1:21) un smagi zaudēja Čehijai (5:15), kā arī atzina Polijas vienaudžu pārākumu (2:5).

Pusfinālos spēlēs Somija - Šveice un Zviedrija - Čehija. Pasaules čempionāts Belvilā noslēgsies svētdien.

Gatavojoties pasaules čempionātam, Latvijas florbolistes aizvadīja divas treniņnometnes Somijā, kur septiņās pārbaudes spēlēs tikās ar spēcīgām vietējām komandām. Pasaules čempionātā Latvijas izlase cerēja pacīnīties par 5.vietu, bet galvenais uzdevums trenera Jurija Fedulova vadītajai komandai bija nepalikt divīzijā pēdējām un noturēties elitē.