Smaiļotājs Akmens izcīna 5. vietu U-23 PČ 200 metru distancē

Smaiļotājs Roberts Akmens svētdien Portugāles pilsētā Montemoro izcīnīja 5. vietu U-23 pasaules čempionāta (PČ) 200 metru distancē, savukārt smailīšu divnieks Deniss Volkovskis/Kaspars Tīklenieks palika astotais U-23 grupā, liecina organizatoru informācija.

Akmens (K-1) zaudēja 0,664 sekundes uzvarētājam serbam Marko Dragoslavļevičam aiz kura palika Felikss Konigs no Vācijas un Balazs Birkašs no Ungārijas.

Volkovskis/Tīklenieks (K-2) uzvarētājiem Bencem Horvatam/Matem Somolaņi no Ungārijas zaudēja 1,044 sekundes. Otrie palika poļi, trešie - krievi.

Vēl svētdien B finālā 500 metru distancē startēja smaiļotāja Daniela Kondratova (K-1), kura finišēja devītā un kopvērtējumā ierindojās 18. vietā. Brauciena uzvarētājai Marijai Dostaničai no Serbijas viņa zaudēja 8,576 sekundes.

B finālā 200 metros U-23 grupā devītais palika kanoists (C-1) Rahmats Stromanis, kurš kopvērtējumā ieņēma 18. vietu.

Jau ziņots, ka sestdien kanoists Dagnis Iļjins (C-1) izcīnīja 5. vietu 1000 metros U-23 pasaules čempionātā, bet smaiļotājs Aldis Vilde (K-1) bija sestais junioru konkurencē 1000 metros.