Sieviešu florbola izlase pēc zaudējuma cīnīsies par 5.vietu pasaules čempionātā

Latvijas izlases florbolistes trešdien Tamperē, Somijā, ar 2:8 zaudēja Šveices valstsvienībai pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā un turnīra turpinājumā pretendēs uz 5.vietu, liecina organizatoru informācija.

Spēlē pret iepriekšējā pasaules čempionāta bronzas medaļniecēm Latvijas izlase trīs vārtus ielaida pirmajā trešdaļā, bet otrajā pārtraukumā šveicietes jau bija vadībā ar 7:0. Latvijas izlasē vārtus guva Lība Daija Mikova un Evelīna Garbare.

Pusfinālā par 5.vietu Latvijas izlase piektdien tiksies ar slovākietēm, ja vien viņām ceturtdaļfinālā ceturtdien nebūs pa spēkam pieveikt galvenās favorītes zviedrietes. Latvijas izlase iepriekšējā čempionātā 2013.gadā ieguva 5.vietu, kas ir komandas augstākais sasniegums kopš 2007.gada.

Latvijas florbolistes grupā pirmajā spēlē cieta sagrāvi pret Čehiju (2:15), otro spēli pret Vāciju aizvadīja neizšķirti (3:3), bet pašreizējām čempionēm zviedrietēm piekāpās ar 0:7. Cīņā par vietu ceturtdaļfinālā Latvijas izlase otrdien pārspēja Austrāliju (10:3).

Pasaules čempionāta  uzvarētājas noskaidrosies sestdien finālspēlē par zelta medaļām.