Latvijas pieccīņnieki labāko ducī Eiropas čempionātā

Latvijas modernās pieccīņas pārstāvis Pavels Švecovs svētdien Eiropas čempionātā izcīnīja astoto vietu, liecina organizatoru informācija. Ruslans Nakoņečnijs ierindojās divpadsmitajā vietā.

Švecovs īpaši veiksmīgs bija paukošanās disciplīnā, kur ieņēma ceturto vietu. Arī peldēšanas un jāšanas disciplīnās latvietis bija labāko desmitniekā, savukārt apvienotā šaušanas un skriešanas disciplīna nebija mūsu sportistam veiksmīga, kā rezultātā jāsamierinās ar astoto vietu (1411).

Zem Latvijas karoga startējušais ukrainis Nakoņečnijs visās disciplīnās rādīja augstvērtīgu sniegumu, izņemot jāšanu, kur bija tikai trīsdesmitais 36 sportistu konkurencē. Latvijas pārstāvis kopā ieguva 1400 punktus.

Par uzvarētāju kļuva krievs Aleksandrs Ļesuns ar 1462 punktiem, apsteidzot ungārus Robertu Kažu (1458) un Benci Demeteru (1447).