Švecovs Pasaules kausa posmā modernajā pieccīņā nepārvar pusfinālu

Latvijas sportists Pāvels Švecovs piektdien Ankarā nepārvarēja Pasaules kausa modernajā pieccīņā otrā posma pusfināla barjeru.

B pusfināla grupā Švecovs ar 1108 punktiem ierindojās pēdējā vietā 18 sportistu konkurencē.

Paukošanā Švecovs visu sportistu konkurencē ar 18 uzvarām un 17 zaudējumiem ieņēma 18. vietu, tiekot pie 219 punktiem, bet 200 metru peldēšanā brīvajā stilā finišēja divās minūtēs un 1,94 sekundēs, ieņemot sesto vietu un sakrājot 307 punktus.

Visbeidzot apvienotajā skriešanas un šaušanas disciplīnā Latvijas pieccīņnieks ieņēma 18. vietu un tika pie 582 punktiem.

Fināla kvalificējās 18 labākie sportisti.

Sieviešu sacensībās Kateržinai Krejčī savā kvalifikācijas grupā pietrūka trīs sekunžu, lai iekļūtu pusfinālā.