Kanoists Iļjins iekļūst U-23 pasaules čempionāta finālā

Latvijas kanoists Dagnis Iļjins ceturtdien Kanādā bija ātrākais priekšsacīkstēs 1000 metru distancē un iekļuva U-23 pasaules čempionāta finālā, liecina organizatoru informācija. Finālbrauciens kanoistiem (C-1) paredzēts sestdien.

Iļjins savā priekšbraucienā finišēja pēc trim minūtēm un 53,655 sekundēm, tuvāko sekotāju poli Mihalu Kudlu apsteidzot par 2,06 sekundēm. Uzreiz finālā iekļuva tikai priekšbraucienu uzvarētāji, kuru konkurencē Iļjinam bija labākais rezultāts.

Savukārt Latvijas smailīšu divnieks (K-2) Andrejs Kostenko/Juris Apters savā U-23 priekšbraucienā 1000 metros finišēja pēdējie septītie un turpināja cīņu pusfinālā, kur ieņēma 7.vietu astoņu laivu konkurencē un nonāca B finālā.

Pasaules junioru un U-23 čempionāts Niagārā beigsies svētdien.