Kanoe divnieks Tints/Pranks iegūst 9.vietu Pasaules kausa posma distancē

Latvijas kanoe divnieks Aivis Tints/Gatis Pranks svētdien Ungārijā ieguva 9.vietu 500 metru distancē Pasaules kausa posmā, informēja organizatori. Latvijas ekipāža iepriekš izcīnīja vietu galvenajā finālā, kur finišēja pēdējā.

Finālā uzvarēja Krievijas laiva Iļja Štolakovs/Mihails Pavlovs, kuri finišēja pēc minūtes un 40,991 sekundes. Tints/Pranks uzvarētājiem zaudēja 3,480 sekundes.

Tints/Pranks sestdien Segedā 1000 metros uzvarēja B finālā un ieguva 10.vietu kopvērtējumā, bet kanoists Dagnis Iļjins 1000 metros B finālā finišu sasniedza ceturtais un summā ierindojās 13.vietā.

Agnija Bērziņa sieviešu kanoe sacensībās ieguva 6.vietu 200 metros, taču vairāk dalībnieču arī nebija, tādēļ uzreiz notika A fināls. Uzvarētājai ungārietei Žanetai Lakatoši Bērziņa zaudēja 10,896 sekundes.

Smaiļotājs Kaspars Tīklenieks 200 metru distancē C finālā finišēja ceturtais un kopvērtējumā ieguva 22.vietu.