Kamaniņbraucēja Tīruma uzvar pārbaudes sacensībās Norvēģijā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem un 7 mēnešiem.

Kamaniņbraucēja Elīza Tīruma svētdien Norvēģijā uzvarēja pārbaudes sacensībās un ieguva Lilehammeres kausu, informēja Latvijas kamaniņu sporta federācijā. Vīriešu konkurencē 3.vietu izcīnīja Mārtiņš Rubenis.

Divnieku konkurencē Vankūveras olimpisko medaļnieku Jura un Andra Šicu duets ierindojās uzreiz aiz goda pjedestāla 4.vietā, bet Pēteris Kalniņš/Oskars Gudramovičs bija devītie.

Dāmu konkurencē otra ātrākā latviete bija 5.vietu ieguvusī Ulla Zirne, turpretim Saiva Dambīte noslēdza pirmo desmitnieku. Vīriešiem pārējie Latvijas braucēji desmitniekā netika - Kristaps Mauriņš ierindojās 11. vietā, savukārt Inārs Kivlenieks un Artūrs Dārznieks ieņēma attiecīgi 14. un 18.vietu.

Latvijas kamaniņu sporta izlases dalībnieki Norvēģijā aizvada sezonā pirmo treniņnometni uz ledus. Latvijas izlases galvenais treneris Pēteris Cīmanis iepriekš teica, ka Norvēģijā galvenais būs pārbaudīt sagatavoto tehniku, un šim mērķim pakārtots būs starts Lilehammeres kausa izcīņā.

Norvēģijā Latvijas kamaniņu sporta izlase uzturēsies līdz 11.oktobrim, bet pēc atgriešanās mājās 25.oktobrī sacentīsies Prezidenta kausa izcīņā starta rāvienos.