Ceļu no Helsinkiem uz Rīgu sākusi jahta „Spaniel”

Latvijas jahta "Spaniel" sāk ceļu no Helsinkiem uz Rīgu kruīza posmā, kas nozīmē, ka šobrīd sacensībās nepiedalās. Jahta piestās Tallinā, Sāremā salā, Rojā un ceturtdien ieradīsies Rīgā.

Jau ziņots, ka nākošnedēļ turpinās regate „The Tall Ships Races”, kuras ietvaros galvaspilsētā piestās vairāk nekā 100 burinieku un jahtu no visas pasaules.

„”Spaniel” gatavojas buru parādei, komanda sāk pulcēties. Vējš ir labvēlīgs, bet diezgan stiprs, cerams, ka labi paveiksim posmus,” Latvijas jahtas „Spaniel” kapteinis Gunārs Šteinerts par kruīza posmu ir noskaņots optimistiski un atzīst, ka laika apstākļi ir labvēlīgi.

“Spaniel” aktīvi piedalās gan Latvijas burāšanas sacīkstēs, gan no 1998. gada starptautiskās burāšanas mācību organizācijas „Sail Training International” rīkotajās regatēs „Cutty Sark Tall Ships Races” (10 regatēs) un „The Tall Ships Races” - tā ir vienīgā jahta, kas šajās regatēs izcīnījusi 18 godalgotas vietas, tajā skaitā 8 pirmās vietas. Šajā laikā burāšanas pieredzi un jūras praksi uz “Spaniel” ir apguvuši ap 200 jauniešu vecumā līdz 25 gadiem. Daudzi no šiem jauniešiem tagad kļuvuši par jahtu kapteiņiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti