Arkādijas parkā pulcējas skrējēji un nūjotāji

Arkādijas parkā sestdien noris ceturtais - priekšpēdējais - tautas skrējiena un nūjošanas seriāla "Izskrienam Rīgas parkus" posms, kas sāksies pulksten 11.

Tajā aicināts piedalīties ikviens aktīvā dzīvesveida piekritējs, neatkarīgi no vecuma un sportiskās sagatavotības. Seriāla skrējieni un nūjošanas sacensības notiek katru mēnesi citā Rīgas parkā. Tā mērķis - popularizēt skriešanu kā veselīga dzīvesveida pamatu un dot iespēju ģimenēm aktīvā veidā pavadīt brīvdienu.

„Distances ir šādas: viens kilometrs un trīs kilometri. Viens kilometrs ir Tautas klases distance, un trīs kilometri ir Izturības klase. Bērniem ir 300 metri bez laika kontroles. Visi bērni, kas finišē, saņem pārsteiguma balviņas, lai būtu godīgi, o bērni ir no trīs gadiem līdz desmit gadiem. Visi kopā sacenšas bez laika kontroles,” stāsta Latvijas Skriešanas sporta centra prezidente Anna Titova.

Savukārt nūjotājiem būs iespēja cīnīties par uzvaru Tautas klasē, pieveicot 3000 metru distanci un Izturības klasē, dodoties 6000 metru garā distancē.

Tautas skrējiena seriāls piecos posmos tiek organizēts kā viens no Rīgas Sporta gada pasākumiem, lai popularizētu skriešanu kā veselīga dzīves veida pamatu visu vecumu mērķauditorijai gan bērniem un jauniešiem, gan pieaugušajiem un senioriem, kā arī, lai dotu iespēju ģimeņu aktīvai brīvā laika pavadīšanai.

Seriāla skrējieni un nūjošanas sacensības notiek katru mēnesi citā Rīgas parkā, bet noslēdzošais posms paredzēts 14. septembrī Maskavas parkā. Seriāla posmos visi finišējušie saņems sertifikātu par piedalīšanos, un tie, kuri piedalīsies visos skrējiena posmos, saņem pārsteiguma balvas. Diplomi un balvas paredzēti arī viena posma ātrākajiem skrējējiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti