Aizliegtās vielas Latvijas sportā

Pasaules čempionāts vieglatlētikā

Ar HK "Ogre" uzvaru pār "Jūrmalas sportu" startē Latvijas handbola čempionāts

Ar HK «Ogre» uzvaru pār «Jūrmalas sportu» startē Latvijas handbola čempionāts

Pirmajā spēlē Latvijas handbola čempionāta virslīgā HK "Ogre" ceturtdien mājās ar 25:24 uzvarēja "Jūrmalas sportu".

Jūrmalnieku vārtsarga Viktora Turkupola meistarība palīdzēja viesiem turēt līdzi HK "Ogre" spēlētājiem un pirmā puslaika beigās laukuma saimnieku pārsvars bija minimāls (13:12). Pēc pārtraukuma "Jūrmalas sports" uz brīdi pat izvirzījās vadībā, bet noturēt pārsvaru nespēja. Mājinieki plašāk variēja sastāvu un mača galotnē bija spēcīgāki.

Šosezon virslīgā startēs astoņas komandas - Dobeles "Tenax", "Celtnieks Rīga", Ludzas "Latgols", "Ogre", "Jūrmalas sports", "Vaiņode", ASK/LSPA un Latvijas jaunatnes izlases bāzes komanda "MSĢ/LAT 2000".

Tāpat kā pērnajā sezonā turnīra formāts paredz izspēlēt divus apļus, pēc kuriem komandas sadalīsies divos četriniekos - 1. līdz 4. vieta un 5. līdz 8. vieta. Izslēgšanas turnīrā iekļūs sešas spēcīgākās komandas, pirmo divu ieguvējām uzreiz garantējot dalību pusfinālā, bet pārējās četras komandas cīņu sāks ceturtdaļfinālos. "MSĢ/LAT 2000" arī šogad startē ārpus konkurences un uz medaļām nepretendēs.