Mairis Briedis: Zvaigžņu slimība tāpat kā vējbakas ir pārslimota

Mairis Briedis pirms Pasaules boksa supersērijas pusfināla ar ukraini Oleksandru Usiku grib maksimāli labi sagatavoties gan fiziski, gan psiholoģiski, kā arī atbrīvoties no nevajadzīgas spriedzes, taču Latvijas bokseris Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" pauda pārliecību, ka zvaigžņu slimība viņa ceļā uz panākumiem noteikti nestāsies, jo tā jau reiz pārslimota.

Ar katru soli tālāk boksera karjerā Briedis jūt lielāku atbildību un paliek arvien saspringtāks, kas liedz ringā parādīt savas labākās prasmes. Viņš grib iemācīties atbrīvot domāšanu un atslēgt satraukumu, lai parādītu savu labāko cīņu. Pamazām ar katru nākamo cīņu tiek rakstīta maza lappuse Latvijas vēsturei, un Briedis sagaida, ka reiz būs garš interesants stāsts par viņa pieredzi, kurā ir arī cīņa ar zvaigžņu slimības baciļiem.

"Zvaigžņu slimība tāpat kā vējbakas ir pārslimotas. Jaunībā jau biju saslimis, kad pēc uzvarām Latvijas čempionātā šķita, ka esmu baigais čalis," sacīja Briedis. "Divreiz ar vējbakām neslimo," viņš piebilda.

Briedis vēlas panākt, lai par Latviju runātu ne tikai viņa dzīves laikā, bet arī pēc tam. "Varbūt no tā arī sanāks grāmata biezāka nekā komikss," piebilda Briedis.

Pret olimpisko čempionu Usiku Briedis grib būt ideālā gatavībā cīņai, un ticību sev viņš nezaudē. "Ja ir griba, tad mērķi agri vai vēlu sasniegsi," viņš saka.

Savukārt Brieža treneris Sandis Kleins uzsvēra, ka motivācija ir ļoti svarīga, un Latvijas bokserim tās nepietrūks. Ja bukmeikeri par dueļa favorītu uzskata Usiku, tas tikai dos pārliecību par sevi.

Brieža un Usika cīņa notiks 20.janvārī, bet par tās norises vieta rīkotājiem vēl jānosauc. Duelis varētu notikt Rīgā, Kijevā vai Vācijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Cīņas
Sports
Jaunākie
Interesanti