Rastorgujevs šauj bez kļūdām, bet neaizsniedzas līdz goda pjedestālam

Pasaules kausa biatlonā devītajā, sezonas noslēdzošajā posmā Krievijas pilsētā Tjumeņā sprinta sacensībās ceturtdien Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs palika uzreiz aiz goda pjedestāla, lai gan šautuvēs nepieļāva nevienu kļūdu, liecina organizatoru informācija.

Par ceturtdienas sacensību uzvarētāju kļuva titulētais francūzis Martēns Furkads, kurš arī šāva bez kļūdām.

No Furkada 33,2 sekundes atpalika līdera tautietis Simons Destjē, savukārt bronzas godalgu izcīnīja zviedrs Frēdriks Lindstrems.

Rastorgujevs no goda pjedestāla atpalika 1,7 sekundes, bet par līderi viņš bija 35,2 sekundes lēnāks.

Sprinta sacensībās dalību ņēma arī Aleksandrs Patrijuks, kurš šaušanā pieļāva trīs kļūdas un ierindojās 71. vietā, savukārt Roberts Slotiņš ar četrām kļūdām palika 81.

Pasaules kausa kopvērtējuma līderis ar 1056 punktiem ir Furkads, kuram ar 974 punktiem seko norvēģis Juhaness Tīngnēss Bē, bet trešais ar 658 punktiem ir krievs Antons Šipuļins.

Rastorgujevs iekrājis 449 punktus un pakāpies uz 13.vietu, bet Oskars Muižnieks guvis sešus punktus un atrodams 92.pozīcijā.