Rastorgujevs ar trim kļūdām šaušanā ieņem 28.vietu sprintā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem un 4 mēnešiem.

Trīs kļūdas šaušanā Latvijas biatlonistam Andrejam Rastorgujevam piektdien Oberhofā, Vācijā, neļāva pakāpties augstāk par 28.vietu Pasaules kausa posmā 10 kilometru sprinta distancē, liecina rīkotāju informācija. Edgars Piksons un Rolands Pužulis neiekļuva labāko 60 dalībnieku vidū un nekvalificējās iedzīšanai.

Uzvarēja norvēģis Emils Hegle Svendsens, finišējot pēc 26 minūtēm un 44,3 sekundēm. Par 0,4 sekundēm atpalika otro vietu ieguvušais viņa tautietis Ole Einars Bjerndālens, bet trešais 21,7 sekundes aiz uzvarētāja bija pārliecinošais sezonas līderis Francijas biatlonists Martēns Furkads. Svendsens un Bjerndālens šaušanā kļūdījās pa divām reizēm, savukārt Furkads nesašāva trīs mērķus.

Rastorgujevs divus soda apļus veica pēc šaušanas guļus, bet vēl viens neskarts mērķis viņam palika otrajā ugunslīnijā pēc šaušanas stāvus. Finišā Rastorgujevs no Svendsena atpalika minūti un 35,0 sekundes. Piksons 95 dalībnieku konkurencē bija 65., turpretim Pužulis apsteidza četrus konkurentus un ierindojās 91.vietā.

Vēlāk piektdien Pasaules kausa sezonas ceturtajā posmā sprintā startēs sievietes, taču bez Latvijas sportistu piedalīšanās. Sestdien risināsies sacensības iedzīšanā, kur Latviju pārstāvēs Rastorgujevs, bet svētdien posms beigsies ar masu starta distanci.