Rastorgujevs apmierināts ar debijas startu Pasaules kausa sezonā

Latvijas spēcīgākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs pēc izcīnītās 8.vietas Pasaules kausa sezonā pirmajās sacensībās Latvijas Radio pastāstīja, ka ar iespēto ir apmierināts un gatavojas nākamajām sacīkstēm.

Pašlaik ir sasniegta laba kondīcija, teica Rastorgujevs, kam divas kļūdas šaušanā neliedza Zviedrijā sasniegt labāko desmitnieku 20 kilometru individuālajā distancē

Andrejs Rastorgujevs par startu pirmajās Pasaules kausa sacīkstēsJānis Lazdāns

  "Vieta laba," teica Andrejs, atzīstot, ka bija mazliet satraucies pirms starta pirmajās Pasaules kausa sezonas sacīkstēs. "Šaušana kopumā izdevās labi," viņš piebilda.

  Mainīgs vējš Rastorgujevam nedaudz traucēja pirmajā šaušanā, kas tomēr bija gan ātra, gan precīza. Savukārt otrajā ugunslīnijā sportists pats mazliet kļūdījies, bet pēdējā šautuvē saņēmās un izdarīja visu, kas bija nepieciešams, lai atgrieztos cīņā par vietu desmitniekā.

  Ar veselību Andrejam viss ir kārtībā, un viņš gatavojas nākamajiem startiem.

  Posma turpinājumā piektdien un sestdien būs sprints sievietēm un vīriešiem, savukārt svētdien paredzētas sacīkstes iedzīšanas distancēs. Visu sacensību norisei varēs sekot LTV7 un replay.lv.

  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
  Biatlons
  Sports
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti