Policija veic kratīšanu Starptautiskās Biatlona savienības mītnē

Austrijas kriminālpolicija veikusi kratīšanu Starptautiskās Biatlona savienības (IBU) mītnē Zalcburgā, trešdien vēstīja Austrijas raidorganizācija ORF un avīze "Der Standard". Kratīšanas iemesli uzreiz nebija zināmi, bet, iespējams, policijas rīcība ir saistīta ar dopinga lietām vai raidīšanas tiesību pārdošanu.

Likumsargi IBU mītnē pārmeklēja vairākas telpas, informāciju par savas rīcības iemesliem nesniedzot. Arī IBU uz žurnālistu jautājumiem par kratīšanu neatbildēja, vien norādot, ka publicēs informāciju vēlāk trešdien. IBU mājaslapā vēlāk pavēstīja, ka izmeklēšana ir saistīta ar savienības ģenerālsekretāri Nikolu Rešu un ilggadējo IBU prezidentu Andersu Besebergu, taču plašāku skaidrojumu nesniedza.

IBU iepriekš ir kritizēta par nepietiekami stingru nostāju antidopinga jautājumā, ļaujot Krievijai martā rīkot Pasaules kausa finālposmu, neraugoties uz apsūdzībām valstij par organizētas dopinga sistēmas uzturēšanu. 

Iespējams, kratīšana ir saistīta ar Eiropas Savienības sākto izmeklēšanu par konkurences nosacījumu pārkāpumiem sporta pārraižu raidīšanas tiesību piešķiršanā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Biatlons
Sports
Jaunākie
Interesanti