Pēdējās šīs sezonas biatlona sacensības noslēdzas Destjē pirmo uzvaru karjerā masu startā

Svētdien noslēdzās pēdējais Pasaules kausa posms biatlonā. Distancē ar kopēju startu uzvarēja francūzis Simons Destjē, bet Lielo Kristāla globusu sev nodrošināja norvēģis Johaness Tingnēss Bē.

Par uzvarētāju tika kronēts Francijas biatlonists Simons Destjē, kurš šautuvēs pieļāva divas kļūdas un finišēja 35 minūtēs un 43,7 sekundēs. Viņš izcīnīja pirmo uzvaru karjerā distancē ar kopēju startu un otro viņa karjerā.

Līderi finiša taisnē

Tikmēr Krievijas sportists Eduards Latipovs, kurš tieši svētdien svin dzimšanas dienu, arī pieļaujot divas kļūdas ugunslīnijās, no uzvarētāja atpalika 8, sekundes un ierindojās otrajā vietā.

Tikmēr norvēģis Johaness Tingnēss Bē ierindojās trešajā vietā, kas bija pietiekami, lai iegūtu Lielo Kristāla globusu.

Sacensību spilgtākie brīži

Pasaules kausa ieskaitē ar 1052 punktiem uzvarēja J.T.Bē, 1039 punktus iekrāja norvēģis Sturla Holms Legreids, bet 930 punkti sakrāti francūzim Kentēnam Fijonam-Majē. Andrejs Rastorgujevs ar 255 punktiem vien 30.vietā.

Savukārt cīņā par Mazo kristāla globusu masu startā ar 184 punktiem uzvarēja Tarje Bē, 180 punkti un otrā vieta viņa brālim J.T. Bē, bet trijnieku noslēdza Fijons-Majē. Rastorgujevam ar 30 punktiem 33. vieta.