Francijā iedzīšanas sacensībās biatonā uz goda pjedestāla abas māsas Ēbergas

Francijā turpinās Pasaules kausa posms biatlonā, un sestdien 10 kilometru iedzīšanas sacensībās uzvaras laurus plūca Zviedrijas biatloniste Elvīra Ēberga.

Ēberga finišēja 29 minūtēs un 27 sekundēs, un ugunslīnijās viena pieļāva vienu kļūdu. 4,2 sekundes no uzvarētājas atpalika mājiniece Žilija Simona, kura ierindojās otrajā pozīcijā. Savukārt trijnieku noslēdza Hanna Ēberga no Zviedrijas.

Līderes ierodas finišā

Šīs sacensības, diemžēl, noritēja bez Latvijas sportistu dalības. Baiba Bendika ceturtdien sprintā ierindojās vien 78. vietā, savukārt Sanita Buliņa – 90. vietā.