Biatlonists Rastorgujevs Rūpoldingā masu startā finišu sasniedz otrajā desmitā

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs svētdien Vācijā, Rūpoldingas Pasaules kausa posma biatlonā masu starta sacensībās ierindojās 19. vietā.

Goda pjedestālu šajā disciplīnā aizņēma Norvēģijas biatlonisti.Par uzvarētāju tika kronēts Juhannes Tingnēss Bē, kurš, par spīti trim kļūdām ugunslīnijās, finišu sasniedza 36 minūtēs un 12 sekundēs. 19,3 sekundes lēnāks bija Vetle Šostads Kristiansens, bet trijnieku noslēdza Sturla Holms Legreids.

Rastorgujevs pirmajā ugunslīnijā pieļāva vienu kļūdu, un trasē atgriezās 24. vietā. Arī otrajā ugunslīnijā viens no šāvieniem neaizvēra mērķi, un būtiski pakāpties Andrejam neizdevās.

Arī trešajā ugunslīnijā Rastorgujevam neizdevās trāpīt piekto šāvienu, un atkal viens soda aplis, un trasē viņš atgriezās, esot 20. pozīcijā. Pat pēdējā šautuvē Andrejs nespēja iztikt bez kļūdas, un trasē viņš atgriezās 19. pozīcijā, un šajā pozīcijā esot viņš arī finišēja, atpaliekot no uzvarētāja minūti un 57,3 sekundes.

Rastorgujevs finiša taisnē

Rastorgujevam šī bija pirmā iespēja šajā sezonā sevi pierādīt masu startā.

Andrejs trešdien 20 kilometru individuālajā disciplīnā izcīnīja septīto vietu, kvalificējoties sacensībām ar kopēju startu, bet pārējie Latvijas biatlonisti neiekļuva starp 30 labākajiem.

Vēlāk sacensības ar masu startu sievietēm, bet neviena no Latvijas biatlonistēm tām nav kvalificējusies.