Bendikai vieta piektajā desmitā biatlona pasaules kausa posma sprintā

Latvijas biatloniste Baiba Bendika sesstdien Kontiolahti pasaules kausa sprinta posmā izcīnīja 41. vietu. Par uzvarētāju kļuva vāciete Denīze Hermane.

Piecas sekundes aiz uzvarētājas palika Norvēģijas biatloniste Tirila Ekhofa, bet vēl divas desmitdaļas lēnāka bija zviedriete Stīna Nilsone, kurai šis bija pirmais pjedestāls pasaules kausa posmā.

Bendika izcīnīja 41. vietu, no līderes atpaliekot vienu minūti un 59,1 sekundes. Bendika pieļāva kopumā trīs kļūdas šautuvēs.

Karjeras labāko rezultātu uzrādīja Annija Sabule, kas ar vienu kļūdu ieņēma 65. vietu, uzvarētājai zaudējot divas minūtes un 55,1 sekundi.

Sandra Buliņa ar četrām kļūdām bija 83. vietā, esot lēnākā no sportistēm, kas sasniedza finišu.

Vēlāk sestdien risināsies arī vīriešu sprinta sacensības. Tajās Latviju pārstāvēs Edgaras Mise, Roberts Slotiņš un Rūdis Balodis. Šīs sacensības no 16.25 būs iespējams vērot LTV7 un LSM.lv.

Svētdien Pasaules kausa posms tiks noslēgts ar iedzīšanas sacensībām.