Pasaules kauss biatlonā. 15 km ar kopīgu startu vīriešiem

Biatlons

Andreja Rastorgujeva pirmā šaušana

Pasaules kauss biatlonā. 12,5 km ar kopīgu startu sievietēm

Antholcas posmā masu startā sievietēm uzvar Vācijas biatloniste Dālmeiere

Itālijā, Antholcā tiek aizvadīts jau septītais Pasaules kausa posms. Dienas kārtībā masu starta sacensības sievietēm, bet diena noslēgsies ar masu startu vīriem.

Šajā sacensībās pārliecinoši uzvarēja vāciete Laura Dālmeiere, kura finišēja 35 minūtēs un 32,8 sekundēs. Zīmīgi, ka šī bija pirmā uzvara viņai šajā sezonā.

Otrajā vietā ierindojās čehiete Marketa Davidova, kura no līderes atpalika 13,1 sekundi, bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās Dālmeieres tautiete Vanesa Hinca, kura no uzvarētājas atpalika 16,4 sekundes.

Diemžēl Latvijas biatloniste Baiba Bendika ceturtdien sprinta sacensības ierindojās vien 63. vietā, tādēļ viņu starp dalībniecēm sacensībās 12,5 km distancē ar kopīgu startu neredzējām.

Plkst. 16.30 starts tiks dots vīriešiem, un masu starta sacensībās dosies arī Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs.