«TTT Rīga» basketbolistes pagarinājumā Turcijā zaudē arī ceturtajā spēlē Eirolīgā

Latvijas sieviešu basketbola čempiones "TTT Rīga" trešdien Turcijas pilsētā Mersinā ar 55:60 pagarinājumā zaudēja vietējai "Čukurova" vienībai Eirolīgas spēlē, liecina organizatoru informācija. Rīdzinieces turnīrā cieta četrās spēlēs ceturto neveiksmi.

Pamatlaika pēdējās septiņās minūtēs Latvijas komanda nenoturēja septiņu punktu pārsvaru, bet papildlaika pēdējās divās minūtēs palika bez punktu guvuma. "TTT Rīgai" rezultatīvākā ar 15 punktiem bija Kate Krēsliņa, bet Binta Drameha pievienoja 12 punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas. Uzvarētājām 15 punktus iekrāja Leonora Rodrigesa.

Pēc spēkos līdzvērtīgas pirmās ceturtdaļas mājinieces otrā ceturkšņa vidū pirmās ieguva būtiskāku pārsvaru, iekrājot piecu punktu vadību (25:20). Toties trešajā ceturtdaļā "TTT Rīga" pārņēma vadību un izvirzījās vadībā ar deviņiem punktiem (42:33). Laukuma saimnieces pēdējā ceturkšņa vidū gan panāca izlīdzinājumu (47:47) un nedaudz vairāk kā divas minūtes pirms pamatlaika beigu svilpes jau bija priekšā ar +4 (51:47). Krēsliņa septiņas sekundes pirms pamatlaika beigām ar trīspunktu metienu panāca neizšķirtu 53:53, atliekot uzvarētāju noteikšanu uz papildlaiku.

Eirolīgas A apakšgrupā "TTT Rīga" nākamo spēli aizvadīs 27.novembrī mājās pret pašreizējām čempionēm Jekaterinburgas UGMK no Krievijas.

Pēc divu apļu izspēles apakšgrupā četras labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā., bet 5. un 6.vietu ieguvējas sezonu turpinās Eirokausa ceturtdaļfinālā. Eirolīgas čempiones kļūs zināmas Četru finālā aprīļa otrajā pusē.