«TTT Rīga» basketbolistes Eirolīgā piekāpjas arī līderēm Jekaterinburgas UGMK

Latvijas sieviešu basketbola komanda "TTT Rīga" piektdien Spānijā ar 71:104 zaudēja līdervienībai Krievijas klubam Jekaterinburgas UGMK un pirmo apli Eirolīgas grupas "burbulī" noslēdza bez panākumiem, liecina organizatoru informācija.

Rīdziniecēm rezultatīvākās bija pa 13 punktiem guvušās Kate Krēsliņa un Kitija Laksa. Uzvarētājām ar 22 punktiem izcēlās Sieviešu nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) čempione Brenna Stjuarte, bet Elija Kviglija pievienoja 20 punktu.

Mača favorītēm UGMK izdevās iespaidīgs atrāviens spēles sākumā, panākot 16:2. "TTT Rīga" basketbolistes atguvās tikai pirmās ceturtdaļas pēdējās minūtēs, kad bija nonākušas zaudētājās ar 17 punktu deficītu (5:22). Krievijas komanda otrajā ceturtdaļā pieaudzēja pārsvaru līdz 24 punktiem (46:22), pirms rīdzinieču ofensīva atgādināja, ka viss vēl nav beidzies. Pirmajā puslaikā "TTT Rīga" aktīvi darbojās pie pretinieču groza, izcīnot 10 atlēkušo bumbu, un garajā pārtraukumā devās ar 17 punktu deficītu (40:57).

Veiksmīgāka saspēle un realizēti ātrie uzbrukumi palīdzēja UGMK turēties drošā vadībā, kas svārstījās ap 20 punktu atzīmi. Pēdējā ceturksnī UGMK pārākums izpaudās arī cīņā pie groziem un rezultāta starpība vēl pieauga, Krievijas komandai nodrošinot trijās spēlēs grupā trešo panākumu.

Jau vēstīts, ka četru komandu grupā pirmajā spēlē "TTT Rīga" zaudēja mājiniecēm "Uni Girona", bet turpinājumā atzina Itālijas kluba “Famila Schio” pārākumu.

Otro apli grupā paredzēts izspēlēt janvārī pagaidām vēl nenoteiktā vietā. Pēc divu apļu izspēles ceturtdaļfinālā iekļūs grupas divas spēcīgākās komandas.