«TTT Rīga» basketbolistes pēc sparīgas iedzīšanas zaudē arī otrajā Eirolīgas grupas spēlē

Latvijas sieviešu basketbola čempionvienība "TTT Rīga" ceturtdien Spānijā ar 72:76 piekāpās Itālijas klubam “Famila Schio”, ciešot otro neveiksmi divās spēlēs Eirolīgas grupas "burbulī", liecina organizatoru informācija. Rīdzinieces atspēlēja vairāk nekā 20 punktu deficītu un sarūpēja spraigu mača izskaņu, kurā pārākas tomēr bija pretinieces.

Kitija Laksa guva 23 punktus, savukārt Džesika Tomasa "TTT Rīgai" nodrošināja 17 punktus. Itālijas komandā ar 21 punktu izcēlās Sandrina Gruda.

"TTT Rīga" pirmajā ceturtdaļā nesekmējās punktu gūšanā, kas palīdzēja pretiniecēm līdz pirmajam pārtraukumam iekrāt 11 punktu pārsvaru (20:9). “Famila Schio” basketbolistes uzbruka ar daudz augstāku metienu precizitāti un puslaika turpinājumā nostiprinājās vadībā, panākot jau +22 (41:19).

Agresīvāka aizsardzība un labāka trīspunktu metienu precizitāte palīdzēja "TTT Rīgai" sadeldēt deficītu. Pēdējā minūtē pirms pēdējā pārtraukuma Itālijas komandai bija vairs tikai sešu punktu pārsvars (57:51). Aktīvu pakaļdzīšanos rīdzinieces turpināja noslēdzošajā ceturksnī un četras minūtes pirms beigu svilpes Laksas trīspunktnieks atstāja pretiniecēm vien minimālu vadību (67:66). Tomēr spēles galotnē “Famila Schio” izkārtoja sev labākas uzbrukuma iespējas un tika pie pirmās uzvaras grupā.

Jau vēstīts, ka pirmajā spēlē "TTT Rīga" zaudēja mājiniecēm "Uni Girona".

Pirmā apļa sabraukuma noslēgumā "TTT Rīga" basketbolistes Žironā piektdien vēl mērosies spēkiem ar titulēto Krievijas klubu Jekaterinburgas UGMK. Pēc divu apļu izspēles ceturtdaļfinālā iekļūs grupas divas spēcīgākās komandas.