Saspringtā NBA mačā Bertāna «Mavericks» otrajā papildlaikā uzvar «Lakers»

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns ceturtdien aizvadīja pieticīgu spēli, taču viņa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" saspringtā mačā ar 119:115 izbraukumā pārspēj Losandželosas "Lakers". Uzvaru Dalasas komanda izcīnīja vien otrajā pagarinājumā, liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Bertāns spēlēja nepilnas septiņas minūtes (6:48), kuru laikā punktus neguva, jo viņa vienīgais tālmetiens bija neprecīzs. Rūjienietim esot laukumā, "Mavericks" guva par astoņiem punktiem mazāk nekā pretinieki.

Rezultatīvākais Dalasas komandā ar 35 punktiem, 14 atlēkušajām bumbām un 13 rezultatīvām piespēlēm bija slovēnis Luka Dončičs.

Tikmēr laukuma saimniekiem ar 28 punktiem izcēlās Rasels Vestbruks, bet vēl 24 pievienoja Lebrons Džeimss.

Lielāko spēles daļu vadībā bija "Mavericks", taču vēl pēdējās ceturtdaļas ievadā vadības grožus pārņēma "Lakers". Drīz vien atkal priekšā izvirzījās viesi, taču galotnē atkal labāki bija "Lakers". Pamatlaika pēdējās sekundēs ar precīzu tālmetienu precīzu rezultātu izlīdzināja Dončičs, novedot spēli līdz pagarinājumam. Arī pirmais pagarinājums beidzās neizšķirti, taču otrajā pārāki tomēr bija "Mavericks" spēlētāji.

Dalasas komandai šis bija pirmais panākums pēdējās trīs spēlēs. Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar 24 uzvarām 43 spēlēs ir NBA Rietumu konferences 4. vietā.

Nākamo spēli "Mavericks" sestdien viesos aizvadīs pret Portlendas "Trail Balzers".