Porziņģis samet 32 punktus, «Wizards» galotnē zaudē NBA čempionvienībai

Rezultatīvu spēli pirmdien aizvadīja latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis, kura pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" pēdējā ceturtdaļā piekāpās Goldensteitas "Warriors" (127:118), liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) infromācija.

Porziņģis spēli uzsāka starta pieciniekā, kopumā uz parketa pavadot 36 minūtes un 39 sekundes. Liepājnieks guva 32 punktus, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu pretinieku bumbu un bloķēja divus metienus. Viņš trāpīja trīs no septiņiem trejačiem, sešus no astoņiem divpunktu metieniem un 11 no 12 sodiņiem. Porziņģim esot laukumā, "Wizards" guva par 17 punktiem mazāk nekā pretinieki.

Liepājnieks bija rezultatīvākais Vašingtonas komandā.

Uzvarētājiem 41 punktu guva Stefans Karijs.

Vēl ceturtās ceturtdaļas pirmajā pusē "Wizards" bija astoņu punktu pārsvars, tomēr galotnē labāk nospēlēja pagājušās sezonas čempioni.

Sezonas kopvērtējumā "Wizards" ar 18 uzvarām 44 spēlēs ir NBA Austrumu konferences 12. vietā.

Nākamo spēli Vašingtonas komanda trešdien viesos aizvadīs pret Porziņģa bijušo komandu Ņujorkas "Knicks".