Latvijas futbola Virslīgas pārspēle "Super Nova" - "Metta". Kirils Ševeļovs

Latvijas komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē

Latvijas-Igaunijas basketbola līga. "Latvijas Universitāte" – BK "Liepāja"

LU basketbolisti savās mājās pārspēj BK «Liepāja»

Latvijas Universitātes (LU) basketbola vienība sestdien savā laukumā ar 102:92 pieveica BK „Liepāja” Latvijas-Igaunijas apvienotās basketbola līgas ietvaros.

Uzvarētājiem 25 punktus guva Renārs Birkāns. Viņš pēc spēles slavēja komandas sniegumu.

„Mēs bijā pelnījuši šo uzvaru, mēs labi cīnījāmies,” teica Birkāns. Viņš arī norādīja, ka pēc neveiksmīgajām spēlēm šoreiz izdevās kvalitatīvāk izpildīt treniņos atstrādātās nianses.

Spēli veiksmīgāk iesāka mājinieki, taču otrajā ceturtdaļā „Liepāja” prata sadeldēt desmit punktu deficītu, pārtraukumā rezultātam esot neizšķirtam (40:40). Otrajā puslaikā labāki bija LU basketbolisti, kas tika pie panākuma.

Pēc uzvaras LU pakāpušies uz kopvērtējuma 12. vietu, kamēr BK „Liepāja” noslīdējusi uz pirmā desmitnieka beigām.