LBL. BK "Valmiera" 82:93 BK "Ogre"

Hokejisti gatavojas

Basketbols

«Jūrmala/Betsafe» nonāk uzvaras attālumā no iekļūšanas LBL pusfinālā

Turpinās Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla sērijas, un piektdien “Jūrmala/Betsafe” ar 60:55 uzvarēja “Latvijas Universitātes” vienību, nonākot uzvaras attālumā no pusfināla, liecina organizatoru informācija.

Uzvarētājiem 12 punktus sameta Jurijs Aleksejevs un Kaspars Vecvagars, kamēr desmit punktus pievienoja Lauris Blaua.

Savukārt “Latvijas Universitātes” rindās ar 15 punktu guvumu izcēlās Rendijs Feikners, bet ar 11 punktiem – Kārlis Žunda.

Laukuma saimniekiem “Latvijas Universitātei” spēles sākums nevedās – pirmajā ceturtdaļā gūti tiki pieci punkti, bet otrajā ceturtdaļā spēle izlīdzinājās, ļaujot rezultāta starpību sadeldēt līdz trim punktiem. Taču spēles turpinājumā pārāki atkal izrādījās jūrmalnieki.

Trešā cīņa gaidāma jau svētdien, un tā notiks Jūrmalā. Savukārt šī dueļa uzvarētājs pusfinālā cīnīsies par čempiona titulu pret Latvijas čempionvienību BK “Ventspils”.