«Jūrmala» grauj Latvijas Universitāti un iekļūst LBL labāko četriniekā

Basketbola klubs „Jūrmala” ceturtdien ar 93:49 sagrāva Latvijas Universitātes basketbolistus, droši iesoļojot Latvijas Basketbola līgas (LBL) labāko četriniekā, liecina LBL informācija.  Sērijā jūrmalnieki bija pārāki ar 3-0.

Pusfinālā BK „Jūrmala” tiksies ar čempionvienību „VEF Rīga”.

Jūrmalnieku rindās rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Haralds Kārlis. Tikmēr viesiem 12 punktus sameta Linards Jaunzems un Jānis Eiduks.

Otrā pusfināla pārī BK „Venstpils” spēkosies ar BK „Ogre”.

Jau pirmajā puslaikā jūrmalnieku dominance ļāva sasniegt graujošu 30 punktu pārsvaru (55:25). Arī atlikušajā spēles laikā BK „Jūrmala” pārsvars turpināja augt, droši sasniedzot LBL pusfinālu.

LBL pamatturnīrā uzvarējusī BK "Ventspils" un otro vietu ieguvušie pašreizējie čempioni "VEF Rīga" uzreiz iekļuva pusfinālā, savukārt trešās līdz sestās vietas ieguvēji izspēlē ceturtdaļfinālus.