Dāvim Bertānam teicams rezultativitātes rekords Sanantonio «Spurs» uzvarā

Līdzšinējā karjerā rezultatīvāko spēli Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) pirmdien aizvadīja Dāvis Bertāns, kura 28 punkti veicināja Sanantonio "Spurs" uzvaru 107:100 viesos pret Sakramento "Kings", liecina NBA informācija.

Latvijas basketbolists laukumā bija 31 minūti, kas viņam ir atkārtots sezonas rekords, veica trīs rezultatīvas piespēles un bloķēja divus metienus. Dāvis trāpīja sešus no deviņiem trīspunktu metieniem, kā arī piecus no sešiem metieniem tuvākā distancē. Vienīgais soda metiens bija neprecīzs.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Pēc pirmā puslaika "Spurs" bija 10 punktu deficīts (46:56), tomēr mača turpinājumā teicams Oldridža un Bertāna sniegums palīdzēja Sanantonio komandai izcīnīt uzvaru. Pēdējā ceturtdaļā Dāvis trāpīja vairākus svarīgus trīspunktniekus.

"Spurs" sastāvā Dāvis bija otrs rezultatīvākais, jo 31 punktus nodrošināja Lamarkuss Oldridžs, kurš izcīnīja arī 12 atlēkušās bumbas, "Kings" 22 punkti bija Villija Kolija-Steina rēķinā.

Pērn 7.janvārī Dāvis Bertāns guva 21 punktu Sanantonio komandas uzvarā pār Šarlotes "Hornets", un gadu tā bija viņa rezultatīvākā NBA spēle.

Nākamo spēli "Spurs" basketbolisti aizvadīs ceturtdien Losandželosā pret "Lakers".

Savukārt vecākais no brāļiem Bertāniem - Dairis Bertāns - pirmdien guva 16 punktus Itālijas A sērijas spēlē, kurā viņa pārstāvētā Milānas "EA7 Emporio Armani" viesos ar 79:63 pārspēja Pistoijas "Flexx".