BK «Ventspils» zaudē Zviedrijā un cerības atliek uz pēdējo spēli

BK "Ventspils" otrdien Zviedrijā ar 80:83 piekāpās Sēderteljes "Kings" basketbolistiem Eiropas Izaicinājuma kausa spēlē, un Latvijas kluba cerības uz iekļūšanu nākamajā kārtā kļuva atkarīgas no komandai grupā atlikušās pēdējās cīņas, liecina rīkotāju informācija.

Spēlē, kurā nevienai komandai neizdevās iegūt par septiņiem punktiem lielāku pārsvaru, BK "Ventspils" 20 punktu guva Jānis Timma, savukārt 15 punktus viesiem iekrāja Lorenso Viljamss. Mājiniekiem 20 punktus nodrošināja Tobiass Borgs.

BK "Ventspils" vadībā turējā lielāko daļu pirmā puslaika, un divarpus minūtes pirms tā beigām bija priekšā ar septiņiem punktiem (35:28). Taču otrajā puslaikā spēle ritēja punkts punktā un vadībā pārmaiņus bija abas komandas. BK "Ventspils" izredzes samazināja pēdējās piecās minūtēs vairākos uzbrukumos pieļautās kļūdas, kas komandu atstāja bez metieniem. "Kings" pēdējo minūti sāka ar četru punktu pārsvaru (79:75) un neļāva pretiniekiem līdz cīņas beigām pārņemt vadību.

Pirmo grupu kārtu BK "Ventspils" pabeigs pēc nedēļas mājās pret Vīnes "Zepter", kas uz tikšanu tālāk vairs nepretendē. Uzvara Ventspils komandai garantēs dalību otrajā grupu kārtā.

Piecās spēlēs grupā BK "Ventspils" ir trīs uzvaras, bet ar tādu pašu rezultātu pēdējo kārtu sasniedza arī Sēderteljes "Kings" un Tartu Rock" no Igaunijas. Nākamajā kārtā iekļūs grupas divas labākas komandas.