BK «Ventspils» basketbolisti pārliecinoši izcīna otro uzvaru Čempionu līgā

BK "Ventspils" trešdien mājās ar 91:66 droši uzveica Itālijas klubu Varēzes "Openjobmetis" basketbola Čempionu līgas grupas turnīra spēlē, liecina organizatoru informācija. Ventspilnieku rēķinā ir pa divām uzvarām un zaudējumiem, kā arī vieta tabulas vidusdaļā.

Uzvarētājiem 18 punktus nodrošināja Aigars Šķēle, kurš īpaši rezultatīvs bija mača galotnē, savukārt Villijs Dīns guva 16 punktus. Rihards Kuksiks spēlē pret paša iepriekš pārstāvēto komandu iekrāja astoņus punktus. Viesiem ar 17 punktu guvumu izcēlās Kristians Ejenga.

Augstu rezultativitāti Ventspils komanda sasniedza pirmajā puslaikā, gūstot 55 punktus un iekrājot 17 punktu pārsvaru. Turklāt mājinieki trāpīja vairāk nekā pusi trīspunktu metienu, realizējot sešus trejačus. Itālijas komanda vairākkārt spēja pietuvoties pēc BK "Ventspils" atrāvieniem, taču laukuma saimnieki pārliecinoši aizvadīja puslaika otro pusi, nostiprinoties drošākā vadībā.

Viesi būtiski spēles gaitu nespēja mainīt, uzbrūkot ar zemu metienu precizitāti un biežāk zaudējot cīņā par atlēkušajām bumbām. Ventspilnieki turējās drošā vadībā un pēdējā ceturtdaļā viņu uzvara nebija apdraudēta.

Abām komandām pirms savstarpējā mača bija pa vienai uzvarai trijās spēlēs.

Čempionu līgas pamatturnīrā ir četras grupas pa astoņām komandām katrā. Pēc divu apļu izspēles katras grupas četras spēcīgākās komandas iekļūs astotdaļfinālā un turpinās cīņu par iekļūšanu finālčetriniekā.