BK «Valmiera» panāk neizšķirtu LBL bronzas sērijā

BK "Valmiera" pirmdien viesos Rīgā ar 88:85 uzvarēja "Barons kvartālu", un finālsērijā par Latvijas basketbola līgas (LBL) bronzas medaļām rezultāts kļuva neizšķirts 2:2, informēja organizatori. Izšķirošajā spēlē par bronzu komandas tiksies trešdien Valmierā.

Sērijā ceturtajā cīņā BK "Valmiera" 22 punktus guva Raimonds Gabrāns, kurš izdarīja arī deviņas rezultatīvas piespēles, bet Jāņa Kaufmaņa rēķinā bija 14 punkti un sešas izcīnītas atlēkušās bumbas. Mājiniekiem rezultatīvākie bija pa 19 punktiem guvuši viesspēlētāji Tailers Keins un Džamars Digss.

Vēl trīs minūtes pirms cīņas beigām "Barons kvartāls" bija vadībā ar astoņiem punktiem (83:75), taču pārsvaru nenosargāja. BK "Valmiera" aizsardzība un precizitāte uzbrukumos ļāva viesiem panākt lūzumu. Cīņas izskaņā abas komandas bija precīzas no soda metienu līnijas, tomēr veiksmīgāk nospēlēja valmierieši.

Kaufmanis 29 sekundes pirms spēles beigām realizēja divus soda metienus un panāca Valmieras klubam viena punkta pārsvaru (84:83). Viesu pārsvaru nākamajā uzbrukumā Kaufmanis nostiprināja vēl ar diviem trāpītiem soda metieniem, un izskaņā no soda metienu līnijas precīzi bija arī Digss un Gabrāns.

Pirmā puslaika beigās viena punkta pārsvars bija "Barons kvartālam" (45:44), kas veiksmīgā trešās ceturtdaļas sākumā trijās minūtēs ieguva deviņu punktu pārsvaru (58:49) un vadībā bija vēl pēdējās minūtes sākumā.

Pirmajās divās sērijas spēlēs uzvarēja "Barons kvartāls", turpretim BK "Valmiera" trešajā cīņā rezultāta starpību samazināja.