Rīta Panorāma

Skype intervija ar Robertu Zīli

Rīta Panorāma

«Mūziķi tuvplānā» orķestra «Rīga» krīzes laika projekts

Skype intervija ar Kristīni Prauliņu

Grupa «Kristine Praulina & The Soulful Crew» izdod singlu «Mountains»

2018. gadā Kristīne Prauliņa realizēja sapni par savu grupu – dienas gaismu ieraudzīja apvienība “Kristine Praulina & The Soulful Crew”. Un šajā pavasarī grupa sadarbībā ar Rīgas gospelkori izdod singlu “Mountains” jeb “Kalni” un arī dziesmas video, kas ir pirmais priekšvēstnesis grupas gaidāmajam albumam, medijus informē mūziķu pārstāvji.

Dziesma “Mountains” jeb “Kalni” stāsta par gaismas meklējumiem tumsas laikā, par ticības spēku un skaisto, kas dzimst pateicības pilnā sirdī. Kristīne Prauliņa par dziesmu saka: “Vēlos, lai tā ir kā iedrošinājums šajā savdabīgajā vēstures posmā – apstāties un sadzirdēt savu iekšējo klusumu, savu un Dieva balsi. Tieši šī mūžības perspektīva un sirdsmiers ir tas, kas var dot tīru un paliekošu prieku mūsu ikdienā un, kā vēstīts dziesmā, – “kustināt kalnus mūsu dvēselēs.””

Dziesma ir ierakstīta kopā ar Rīgas gospelkori. Dziedāšana šajā korī ir Kristīnes sirdslieta jau kopš bērnības, kad viņa kopā ar kori uzsāka savas pirmās muzikālās gaitas. Kopš 2016. gada viņa ir kora mākslinieciskā vadītāja un diriģente. Prauliņa stāsta par savu aizraušanos: “Es gospelmūziku iemīlēju jau 12 gadu vecumā, un tā vēl aizvien mani dziļi saviļņo, kad to izpildu un piedzīvoju.

“Mountains” ir mana un kora jau sen lolota sapņa par oriģinālmūziku pirmais realizētais solis, bet noteikti ne pēdējais, jo turpinām kopīgi strādāt un attīstīties, un izvirzīt arvien jaunus mērķus.

Man ir liels prieks laist pasaulē šo dziesmu, jo tā apvieno divas vadlīnijas manā šī brīža muzikālajā dzīvē - soul un gospel mūzikas žanrus, kā arī darbu jaunrades attīstīšanā ar "The Soulful Crew" un Rīgas gospelkori.”

LTV raidījumā “Rīta Panorāma” Kristīne Prauliņa pastāstīja, ka plānotā albuma izdošana valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas aizkavējusies.

“Mums bija plānotais ieraksts nedaudz jāpārceļ. Jau šobrīd viņam bija jābūt pabeigtam. Tas tā nav, bet es ceru, ka drīz mēs varēsim iet studijā un sākt darbu. Un tad arī drīzumā varēsim nodot jums albumu.”

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

“Mountains” dziesmas teksta un mūzikas autore ir Kristīne Prauliņa. Dziesmas aranžija tapusi kopīgā procesā ar grupas puišiem.

Dziesma ierakstīta “Mint” studijā Vecrīgā 2020. gada janvārī. Ieraksta skaņu režisors un miksa autors ir Toms Lisments, mastera autors – Tom Woodhead (Lielbritānija). Video operators un montāžas meistars – Reinis Janulis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti