Eirovīzijas dienasgrāmata. «Citu zēnu» ikdiena Itālijā – dejas viesnīcas terasē un «TikTok» video

Latvijas pārstāvji Eirovīzijā, grupa "Citi zēni" uzstāsies konkursa pirmajā pusfinālā – 10. maijā. Šajā pusfinālā piedalīsies arī Albānijas un Norvēģijas pārstāvji, kuru priekšnesumos ir izteikts akcents uz horeogrāfiju. Tajos iesaistīti daudz dejotāju. Pārsvarā dalībnieku vidū ir solisti, ar kuriem uz skatuves kopā kāpj dejotāji, bet grupā "Citi zēni" visi seši uz skatuves gan dejo, gan spēlē instrumentus, gan arī dzied.

Visi mēģinājumi notiek viesnīcas terasē, pārsvarā no rīta un vakaros. Līdz ar to visiem pārējiem, kuri dzīvo tajā pašā viesnīcā, ir lieliska iespēja mosties un iet gulēt grupas mēģinājumu pavadībā.

Katrs mēģinājums sākas ar iesildīšanos, un tad vairākas reizes dalībnieki "iet cauri" priekšnesumam identiski tā, kā tas būs uz lielās Eirovīzijas skatuves. Deju kustības puišiem māca grupas horeogrāfe Beāte Svarinska, kura atzīst, ka Latvijas pārstāvjiem veicas ļoti labi.

"Mēs bijām ļoti ilgi jau gatavojušies Latvijā. [..] Es gribētu teikt, ka ar horeogrāfiju viss ir kārtībā, puišiem viss padodas. Mēs katru dienu mēģinām. Man liekas, ka par horeogrāfiju šobrīd galīgi nav uztraukuma," saka Beāte Svarinska.

@citi_zeni Maybe someone asked for this, maybe no one did, but here is our take on @chanelterrero choreo! 🖤 #Eurovision2022 #Choreo #Spain #fyp #dance @citi_zeni ♬ Love You So - The King Khan & BBQ Show

Paralēli mēģinājumiem grupa filmē TikTok video, kur arī pārsvarā atrāda jaunas dejas kustības, ko iestudējuši kopā ar horeogrāfi.

KONTEKSTS:

2022. gadā Eirovīzijas dziesmu konkurss notiks Itālijā, Turīnā. Latviju konkursā pārstāvēs grupa "Citi zēni" ar dziesmu "Eat Your Salad".

Latvijas dziesma izskanēs pirmajā pusfinālā 10. maijā. Tajā piedalīsies arī Albānija, Šveice, Slovēnija, Bulgārija, Moldova, Ukraina, Lietuva, Nīderlande, Norvēģija, Portugāle, Dānija, Armēnija, Austrija, Horvātija, Islande un Grieķija. Pirmajā pusfinālā balsos arī divas no "Lielā piecinieka" valstīm – Itālija un Francija.

Otrajā pusfinālā, kas notiks 12. maijā, sacentīsies Austrijas, Azerbaidžānas, Kipras, Somijas, Gruzijas, Izraēlas, Maltas, Sanmarīno, Serbijas, Beļģijas, Čehijas, Igaunijas, Īrijas, Melnkalnes, Ziemeļmaķedonijas, Polijas, Rumānijas un Zviedrijas pārstāvji, bet balsos – arī "Lielā piecinieka" valstis Vācija, Spānija un Apvienotā Karaliste.

Eirovīzijas fināls notiks 14. maijā.

Reaģējot uz Krievijas iebrukumu Ukrainā, Eirovīzijas organizatori lieguši Krievijai piedalīties šī gada konkursā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti