Botāniskā dārza Palmu mājā sākas rudens koncertu sezona

Klāt rudens koncertu sezona Latvijas Universitātes (LU) Botāniska dārza Palmu mājā. Svētdien, 28.oktobrī plkst. 15.00 Palmu mājā uzstāsies virtuozais čellists Nils Goiževskis. 

LU Botāniskā dārza Palmu māja ir ļoti īpaša un atmosfēriska koncertu baudīšanas vieta, un mūziķu viesošanās Palmu mājā ir kļuvusi par skaistu Botāniskā dārza tradīciju. Šogad rudens koncertu sezonu Palmu mājā atklās čellists Nils Goiževskis, kas Palmu mājā muzicēs svētdien, 28.oktobrī. Koncerta sākums 15.00, informēja LU Botāniskā dārza pārstāve Agnese Reķe. 

Nils Goiževkis ar čella spēli nodarbojas kopš septiņu gadu vecuma, kad iestājās Pāvula Jurjāna mūzikas skolā. Kopš tā laika mākslinieks ar čellu ir nešķirams duets. Mūziķa profesionālā pieredze ir saistīta ar operu, Liepājas simfonisko orķestri un koncertēšanu dievnamos. Čellists atzīst, ka vislabprātāk spēlē klasiku, īpaši Johana Sebastiana Baha mūziku, kas, viņaprāt, ļoti piemērota atskaņošanai radošā un atraisošā vidē starp augiem, dabā, mežā, un tieši šāda vide ir Latvijas Universitātes Botāniskā dārza Palmu māja.

Koncerts ir brīvi atvērts visiem LU Botāniskā dārza apmeklētājiem – koncerta apmeklētajiem jāiegādājas tikai ieejas biļete Botāniskajā dārzā. Aicinām apvienot mūzikas baudīšanu ar botāniskā dārza apskati, pirms koncerta ieplānojot laiku arī LU Botāniskā dārza augu kolekciju apskatei.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti