Jānis Nords pabeidzis darbu pie spēlfilmas «Ar putām uz lūpām»

Pabeigts darbs pie režisora Jāņa Norda jaunās spēlfilmas “Ar putām uz lūpām”, kas no šī gada 10. novembra būs skatāma Latvijas kinoteātros. Filmas galveno lomu atveidotāji ir aktieri – Vilis Daudziņš un Ieva Puķe, bet radošā kolektīva kodolu veido komanda, kas strādājusi pie skatītāju iemīļotās un starptautiski godalgotās filmas “Mammu, es Tevi mīlu”.

Publiskots arī filmas "Ar putām uz lūpām" pirmais tīzeris.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

“Ar putām uz lūpām” ir attiecību trilleris. Tas stāsta par aktiera Viļa Daudziņa atveidoto Didzi – bijušo policistu un kaujas suņu treneri, kurš dažu dienu laikā nonāk neapskaužamā situācijā. Viņš tur aizdomās sievu (aktrise Ieva Puķe) par neuzticību, kamēr viņa mīļotie suņi inficējas ar kādu bīstamu slimību.

Līdzās labi zināmiem un pieredzējušiem aktieriem pārliecinošā kino debijā sevi piesaka arī jaunā Nacionālā teātra zvaigzne Raimonds Celms.

“Sabiedrībā par mīlu un attiecībām nereti tiek runāts caur rozā brillēm. Taču manā jaunajā filmā “Ar putām uz lūpām” mīla un trakums iet roku rokā. Filma sniegs skatītājiem aizraujošu un neparedzamu notikumu virpuli, kurā varoņi, nonākuši mīlas krustcelēs, nereti uzvedas tā, kā saka par trakiem suņiem – “ar putām uz lūpām”," – tā par filmu stāsta režisors Jānis Nords.

“Ar putām uz lūpām” ir Latvijas, Lietuvas un Polijas kopražojums. Tā veidota pēc amerikāņu scenārista Meta Goseta darba “Origin of Species” motīviem.

Režisora Jāņa Norda otrā spēlfilma “Mammu, es tevi mīlu" guva plašu skatītāju atzinību Latvijas kinoteātros, ka arī tika apbalvota vairākos nozīmīgos pasaules kinofestivālos. 2014.gadā filma ieguva arī Lielo Kristapu kā labākā spēlfilma.

“Tasse Film” komandu veido producentes Alise Ģelze un Aija Bērziņa, apvienojot savu pieredzi spēlfilmu, dokumentālo filmu un starptautisko reklāmas projektu ražošanā. 2016. gada februārī uz kinoekrāniem nonāca “Tasse Film” producetā pilnmetrāžas spēlfilma “Es esmu šeit” (režisors Renārs Vimba), kura pasaules pirmizrādi piedzīvoja prestižajā Berlīnes starptautiskajā kino festivālā “Berlinale”, kur sadaļā “Generation 14plus” saņēma galveno balvu “Kristāla lāci” kā labākā spēlfilma. Jāņa Norda spēlfilma “Ar putām uz lūpām” ir studijas otrā pilnmetrāžas filma.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti