Vegāniskajam izaicinājumam pieteicies jau 1000 dalībnieku

Novembris ir zināms kā Starptautiskais vegānisma mēnesis, un arī Latvijā veltīts īpašs tam veltīts notikums. 30 dienu vegāniskajam izaicinājumam biedrības „Dzīvnieku brīvība” mājaslapā pieteicies jau aptuveni tūkstotis cilvēku, vēsta biedrībā.

1.novembrī – pirmajā izaicinājuma dienā – klubā „NabaKlab” biedrība organizē divas bezmaksas ēdienu gatavošanas meistarklases un aicina noklausīties lekciju par garšvielu lietošanu.

Vegānisms katru gadu gūst arvien lielāku popularitāt, novērojusi biedrības „Dzīvnieku brīvība” pārstāve Līva Siliņa: „Šī dzīvesveida pamatā ir vēlme mazināt dzīvnieku ciešanas un nāvi, kā arī vides aizsardzības un veselības apsvērumi.”

Vegāni uzturā nelieto gaļu, zivis, piena produktus un olas.

Siliņa stāsta, ka daudzi cilvēki gribētu izmēģināt augu valsts uzturu, bet praktiski tas viņiem šķiet pārāk grūti. Tāpēc „Dzīvnieku brīvība” novembrī rīko 30 dienu vegānisko izaicinājumu.

“Katru novembra dienu izaicinājuma dalībnieki saņems e-pastus gan ar praktisku, gan teorētisku informāciju. Šādi mēs vēlamies palīdzēt cilvēkiem īstenot viņu apņemšanos. Mūsuprāt, šāds mēnesis ir labs veids, kā cilvēkiem izmēģināt augu valsts uzturu, saprast, ka tas nav nemaz tik grūti, kā viņiem bija licies, lauzt stereotipus, papildināt zināšanas, apgūt daudz jaunu recepšu. Mēs ceram, ka šis mēnesis daudziem būs arī tāds kā atspēriena punkts, lai viņu uzturs kļūtu līdzcietīgāks un dzīvniekiem draudzīgāks galu galā,” saka biedrības pārstāve.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Virtuve
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti