4. studija

Tīnūži-Koknese: 60 km bez iespējas uzpildīt degvielu! Kāpēc autovadītāji par to netiek informēti?

4. studija

«Sērga» mazajos veikalos: zagļu izdomai nav robežu!

Pēc caurtekas remonta Straupē dīķi draud izžūt, bet ceļš - sabrukt

Pēc caurtekas remonta Straupē draud izžūt dīķi

Senos laikos Lielstraupes pili ieskāva dīķu kaskāde. Senā godība gan ir pagaisusi, tomēr dīķi ir palikuši. Skats gan nav visai iepriecinošs. Vietējie zina stāstīt, ka ūdens līmenis strauji sācis pazemināties pēc ceļa remonta.

Visas nebūšanas sākušās, kad ceļinieki sākuši remontēt šoseju un atklājuši, ka zem ceļa caurtece ir gaužām bēdīgā stāvoklī. Būvnieki ceļa remonta laikā mēģinājuši sataisīt caurteci, taču šis darbs izdarīts nekvalitatīvi –  ūdens tek tur, kur tam nevajadzētu tecēt, bet tikmēr dīķos ūdens līmenis samazinās, norāda Straupes dīķu apsaimniekotājs Miks Zelmenis.

"Latvijas Valsts ceļu" (LVC) projektu vadītājs Armands Zvaigzne atzina, ka ceļa pārbaudē secināts, ka blakus esošajos dīķos "pazūd" ūdens.

Par to informēti būvnieki, kas mēģināja remonta laikā pieļautos defektus novērst. Taču vēlāk saprasts, ka ar šiem pasākumiem nepietiks.

To, ka ūdens varētu izskalot ceļu, gan neesot jābaidās – tas tik ātri nenotikšot. "Nav novērojamas pazīmes, ka tiktu kaut kur skalota ārā grunts no ceļa uzbēruma," teica Zvaigzne, norādot – būvnieki sola tuvākajās dienās sēsties pie apaļā galda un risināt caurteces problēmas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti