Vispirms meklējam sakritušus kociņus, kurus izmantot par materiālu koka krēsliem. Konstrukcijai krietni labāk der lapu koki, jo priedes ir tādas trauslas un lūstošas, īpaši ziemā. Nepieciešamos materiālus rūpīgi sagatavojam un apstrādājam, lai varētu ķerties pie krēslu veidošanas.
Visiem kokiem jābūt gana gludiem, lai nesabojātu materiālu, kas pēc tam tiem tiks klāts virsū. Jāsaliek kopā trīs baļķīši, lai tie izveido stabilu konstrukciju. Viss, kas nepieciešams brīnišķīgajiem krēsliem, ir trīs vienāda izmēra baļķīši, īstenībā vēl ceturtais tāds ļoti īss, tā būs tieši tā vieta, kur sēdēsim. Arī maiss, ko var nopirkt jebkurā saimniecības preču veikalā. Vislabāk – stiklšķiedras maiss, jo tas nesadalās un vienlaicīgi ir silts.
Vajadzīga arī virve un nazis, lai nogrieztu. Visi koki, kurus atlasījām, jāsasien kopā. Sanāk smuks trīskājis, Cik tas ir plats, tik ērts būs krēsls. Mēs varēsim krēslu manevrēt gandrīz kā skapi visos virzienos. Gan izlaist kā guļamkrēslu, gan padarīt pavisam vertikāli sēžamu.
Ja ziemas krēsls, tad maisa galā ir jāielasa sūnas, kadiķu zari, egļu zari pildījumam. Kad tas izdarīts, maisa gali ir jānostiprina. Uztaisām arī otru krēslu, tikai tas gan būs vasaras variants – bez sūnu un kadiķu pildījuma.
Jūs pat iedomāties nevarat, cik īsā laikā var uztaisīt šādus ļoti ērtus un gana praktiskus krēslus, kas noderēs jūsu meža nometnei vai kādai citai nometnei pie dabas. Tas aizņem kādu pusstundu.
Mežā galvenais ir ļoti labs komandas darbs. Draugi, kas domā, ka ir draugi, atnāciet reizē uz mežu un jūs varēsiet pārliecināties, ka tas tiešām tā ir.