Dienas ziņas

Dombrovskis: Latvijai jāsamazina nodokļi darbaspēkam

Dienas ziņas

Pirmoreiz auž Ikšķiles vēsturisko jostu

Lielās talkas pagalms pēc trim gadiem

Lielās talkas pagalms pēc trim gadiem

Priekules novada Kalētu pagasta Liepu alejas divu pagalmu labiekārtošana aizsākās pirms trim gadiem, kad  kalētnieku rakstītais projekts tika atzīts par labāko Kurzemē Lielās talkas pagalmu konkursā. Un izrādās - tas bijis nozīmīgs impulss tālākai māju iedzīvotāju aktivitātei.

Pirms trim gadiem stādītie košumkrūmi Liepu alejas abu daudzdzīvokļu namu pagalmos paaugušies un sakuplojuši, raisa pumpurus  pavasarim. Ierīkotās smilšu kastes, basketbola grozs, šūpoles - esot bērnu iecienītas rotaļu vietas. Par to, lai krūmi tiktu izravēti, aplaistīti, zālīte nopļauta, rūpējas paši namu iedzīvotāji.

Prieks par radīto skaistumu pašu rokām divtik liels un katra sakopta vieta rada jaunas iedvesmas. Tā 81 gadu vecā Zita Simanavičiene no pašaudzētiem mūžzaļajiem kociņiem un jūras krastā savāktajiem akmeņiem, izveidojusi īpašus apstādījumus mājas priekšā.

Abus daudzdzīvokļu namus apsaimnieko pašvaldība. Lai gan apsaimniekošanas maksa ir neliela  - no 14-17 centiem, tomēr no šķietami mazās summas tiekot atlicināta nauda pagalmu labiekārtošanas turpināšanai.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Veselība
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti