«Zemūdens pasaka» – uzvedums bērniem ar dziesmām, klasisko mūziku un radošām darbnīcām

Ģimenes ar bērniem aicina uz aizraujošu muzikālu uzvedumu bērniem – "Zemūdens pasaka". Uzvedumā piedalīsies Latvijā populāri mākslinieki, skanēs daudziem pazīstamas dziesmas un klasiskās mūzikas skaņdarbi. Bērniem būs iespēja darboties radošajās darbnīcās, informēja organizētāji.

Izrādes būs skatāmas  4. un 5. martā Spīķeru koncertzālē.

"Zemūdens pasaka" stāsta par jauniem zinātniekiem, kuri ar kuģi dodas tālās jūrās pētīt zivis un zemūdens pasauli. Protams, uz kuģa ir kapteinis, bocmanis un pavāre, un ar visiem notiek kas neparasts – sapnī viņi pārvēršas par zemūdens pasaules iemītniekiem: krabi, vali, astoņkāji, jūras zirdziņu un pat Nāriņu. Uzveduma laikā mazie klausītāji tiks iesaistīti ritmiskās rotaļās un aicināti dziedāt līdzi.

Košās lomas uzvedumā atveidos Latvijā populāri mākslinieki: dziedātāja Aija Andrejeva, operdziedātāja Ilona Bagele, mūziķi Jānis Aišpurs, Juris Kaukulis, dejotājs Ruslans Kurlovičs un taustiņinstrumentālists Raimonds Petrauskis. Uzveduma mākslinieciskā vadītāja un pasakas autore ir Karina Bērziņa. Muzikālajā uzvedumā skanēs ļoti dažāda mūzika, līdzās populārajai latviešu mūzikai, tautas dziesmām, ārzemju animācijas filmu skaņu celiņiem skanēs arī klasiskās mūzikas meistaru – Volfganga Amadeja Mocarta, Antonīna Dvoržāka, Nikolaja Rimska-Korsakova skaņdarbu fragmenti.

Pirms izrādes mazie skatītāji varēs piedalīties radošajās darbnīcās.

Muzikālais uzvedums piemērots bērniem no 3 gadu vecuma un jaunāko klašu skolēniem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti