Pēc Raiņa lugas «Zelta zirgs» motīviem izveidota tiešsaistes izrāde bērniem «Vol.1 Antiņš»

Pirmizrādi piedzīvos apvienības “PERFOrācija” izrāde bērniem “Vol.1 Antiņš”, kas veidota, iedvesmojoties no Raiņa lugas “Zelta zirgs” motīviem. Izrāde būs interaktīva aktieru un bērnu saruna par šo laiku un vērtībām, paziņojumā presei informēja izrādes veidotāji.

Raiņa lugas galvenais vēstījums – dots devējam atdodas. Tā ir vērtība, par kuru šajā savādajā laikā ir vērtīgi atgādināt gan maziem, gan lieliem.

Izrādē “Vol.1 Antiņš” aktieri kopā ar bērniem ļausies Antiņa sapņu ideālajai pasaulei un apgūs veidus, kā, atrodoties četrās sienās, ar apkārt esošajām lietām paši var būvēt savas sapņu pasaules.

Pirmizrāde notiks 15. maijā pulksten 18.00 tiešsaistes platformā “Zoom”.

Izrādes idejas autores Beatrise Zaķe un Pamela Butāne: “Raiņa “Zelta zirgs” ir aktuāls neatkarīgi no laika, taču liekas, ka šobrīd tajā paustās atziņas ir vairāk nekā nekad saprotamas un īstas. Šī Raiņa luga reti tiek uzvesta bērnu auditorijai, bet šoreiz šķita nepieciešams materiālu pārveidot un pielāgot bērniem, kuriem kultūras piedāvājums ir apstājies pilnībā pretēji pieaugušo auditorijai, kurai tiek piedāvāts gan plašs klāsts pasākumu ierakstu, gan arī pamazām top un jau tiek izrādītas tiešsaistes izrādes. Mēs vēlamies dot vecākiem 40 minūtes atelpas un piedāvāt bērniem iespēju šo laiku pavadīt radoši kopā ar aktieriem, gan apgūstots ēnu teātra elementus, gan satiekot virtuāli citus vienaudžus un veidojot ar viņiem jēgpilnas sarunas.”

Izrāde nav video ieraksts, bet gan dzīva saruna, kurā būs iespējams iesastīties ikvienam mazajam izrādes skatītājam.

Izrādes radošajā komandā ir aktieris Rihards Zelezņevs un apvienības “PERFOrācija” režisores Beatrise Zaķe un Pamela Butāne.

Izrāde paredzēta pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem. Biļetes pieejamas interneta vietnē www.bezrindas.lv

Pēc izrādes biļetes iegādes datorā nepieciešams lejuplādēt virtuālo konferenču programmu “Zoom” un izveidot savu profilu. 30 minūtes pirms izrādes sākuma uz  e-pastu, kas tiks norādīts biļetes pirkšanas brīdī, tiks nosūtīts personalizēts izrādes pieejas links.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt