«Iešu skolā!» - iedvesmojoša grāmata topošajiem skolēniem

"Apgāds Zvaigzne ABC" laidis klajā grāmatu “Iešu skolā!”, kas ir piemērota gan bērnudārza absolventam izlaidumā, gan jaunajam skolēnam pirmajā skolas dienā. Košajos vākos ietverts īsts pirmklasnieka komplekts, kuru paredzēts vispusīgi apgūt un personalizēt, paziņojumā presei informē izdevēji.

Grāmatā iespējams ielīmēt bērnudārza grupas un draugu fotogrāfijas (vai uzzīmēt viņu portretus) un ierakstīt skolotāju un draugu vārdus. Lasītprasmes vingrināšanai noderēs dažādi dzejoļi – par skolu, mācīšanos, grāmatām, burtiem, skaitļiem, saskaitīšanu, zīmēšanu, zinātkāri un lieliem sapņiem. Te ir atrodami gan klasiskie panti par niķīgo svītriņu un grāmatu, kas visu izteic bez mēles, gan arī jaunāki dzejoļi par valodas skaistumu, skolā iešanas prieku un vēlmi būt lielam.

Kad lasīts gana, var ķerties pie daudzveidīgiem uzdevumiem. Grāmata aicina uzzīmēt pašportretu un savu māju, uzrakstīt adresi un dzimšanas dienu. Ikviens topošais skolēns var pārbaudīt sevi rēķinos (pirmā desmita apjomā), iespiesto burtu rakstīšanā un vingrināt roku ciparu savienošanas un zīmēšanas uzdevumos.

Grāmatas beigās ievietots krāšņs diploms, kas apliecina, ka viss ir godam paveikts un grāmatas īpašnieks ies skolā.

Spilgto izdevumu rotā Gundegas Muzikantes un Jutas Tīronas asprātīgie un rotaļīgie zīmējumi, grāmatas dizainu veidojusi Vita Lēnerte.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti