Ģimenes ar bērniem aicina uz bezmaksas radošo darbnīcu kopā ar mākslinieku Ivaru Drulli

Lai aktualizētu Laikmetīgās mākslas muzeja nepieciešamību un iepazīstinātu ar būtisku Latvijas laikmetīgās mākslas vēstures segmentu, bijušās tekstilfabrikas “Boļševička” teritorijā līdz 29. augustam apskatāma lielformāta brīvdabas ekspozīcija "Mobilais muzejs. Nākamā sezona". Ekspozīcijas ietvaros 17. jūlijā plkst. 12.00 ģimenes ar dažāda vecuma bērniem ir aicinātas uz bezmaksas radošo darbnīcu kopā ar mākslinieku Ivaru Drulli, paziņojumā presei informēja pasākuma organizatori.

Ievērojot visus valstī noteiktos drošības noteikumus, bērniem būs iespēja doties īpaši bērniem sagatavotā, mākslas mediatoru vadītā ekskursijā pa mākslas parku, iepazīstoties ar ekspozīcijas mākslas darbiem. Ekskursija tiks vadīta gan krievu, gan latviešu valodā. Savukārt pēc tās mākslinieks Ivars Drulle vadīs divu stundu garu radošo darbnīcu, kurā būs iespēja veidot pārsteidzošus atspiedumus, iedvesmojoties no tēlnieka veidotajām lielformāta rūsas gleznām. Vietu skaits darbnīcā ir ierobežots, tādēļ iepriekš jāpiesakās.

Ivars Drulle (dz. 1975. gadā Rīgā) 2000. gadā absolvējis Latvijas Mākslas akadēmijas Tēlniecības nodaļu, 2001. gadā papildinājis zināšanas Humbolta Valsts universitātē ASV un 2003. gadā ieguvis maģistra grādu vizuālajās mākslās Montānas Universitātē ASV. Kopš 2003. gada strādā Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā par formas dizaina programmas vadītāju. Četras reizes nominēts Purvīša balvai. Izstādījies Latvijā, Lietuvā, ASV, Vācijā, Beļģijā, Zviedrijā, Krievijā un citās valstīs. No 2017. līdz 2019. gadam Drulle bija Valsts kultūrkapitāla fonda eksperts, bet no 2018. līdz 2019. gadam ekspertu komisijas vadītājs un padomes loceklis. Šobrīd ir Rīgas domes deputāts.

Ņemot vērā, ka darbnīcas norise plānota brīvā dabā un ar personalizētām sēdvietām, masku lietošana pasākumā nav nepieciešama. Taču pasākumā dalība atļauta pie nosacījuma:

*vecumā līdz 12 gadiem – ja nav elpceļu infekcijas slimību simptomi un nav noteikta pašizolācija vai karantīna; būs nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pase, ID, dzimšanas apliecība);

* vecumā no12 līdz 18 gadiem – jāuzrāda derīgs sertifikāts (www.Covid19sertifikats.lv) vai negatīvs testa rezultāts, kā arī personu apliecinošs dokuments (pase, ID, dzimšanas apliecība). Iespējami 3 varianti:

  • vakcinācijas sertifikāts,
  • pārslimošanas sertifikāts (derīgs 180 dienas pēc slimošanas),
  • negatīvs testa rezultāts (derīgs 48h pēc standarta testēšanas vai 6h pēc ātrā antigēnu testa). Covid-19 testa veikšana līdz 1. augustam ir bezmaksas;

 * vecumā no 18 gadiem – jāuzrāda derīgs sertifikāts (www.Covid19sertifikats.lv) vai negatīvs testa rezultāts, kā arī personu apliecinošs dokuments (pase, ID). Iespējami 3 varianti:

  • vakcinācijas sertifikāts,
  • pārslimošanas sertifikāts (derīgs 180 dienas pēc slimošanas),
  • negatīvs testa rezultāts (derīgs 48h pēc standarta testēšanas vai 6h pēc ātrā antigēnu testa). Covid-19 testa veikšana līdz 1. augustam ir bezmaksas.

Nākamās ģimeņu dienas mākslas parkā plānotas: 31. jūlijā,14. augustā un 28. augustā plkst. 12.00.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt