Ģimenes ar bērniem aicina piedalīties prāta spēļu turnīrā «Galvas kopā»

No 24. jūlija katru svētdienu plkst. 19.00 ikviena Latvijas ģimene ir aicināta piedalīties jautrā, izzinošā "Prāta spēļu turnīrā ģimenēm: Galvas kopā"! Vēlēšanās aktīvi un interesanti pavadīt kopīgo laiku ar ģimeni ir galvenie priekšnoteikumi, lai piedalītos šajā erudīcijas spēlē. Dalībnieku vecums nav ierobežots! Aicināti piedalīties gan vecāki, omītes, opīši, gan bērni. Ģimene sākas ar vienu bērnu un vienu pieaugušo (bērns līdz 18 gadu vecumam). Dalība turnīrā ir bez maksas, informēja atbildīgie par projekta saturu – biedrība "Kultūras perons".

Katram ģimenē ir savi hobiji un talanti, un šīs spēlēs laikā visi tiek aicināti "likt galvas kopā", piedalīties spēlē, lai lieliski pavadītu laiku kopā. Mazais trīsgadnieks var būt komandas talismans, māsa varbūt ir modes lietpratēja, mamma ciparu pavēlniece, tētis labākais kulinārs, omīte vēstures zinātāja vai opītis liels ceļotājs.

Spēles deviņi turnīri noritēs tiešsaistē, finālā veiksmīgākās ģimenes tiks aicinātas uz noslēdzošo spēli Rīgā klātienē Apollo Kino Akropole.

Galvenais mērķis nav sasniegumi, bet gan lieliska iespēja pavadīt laiku ar ģimeni! Savstarpējs sacensību gars un jaunu zināšanu ieguve raisīs labdabīgu pārdzīvojuma sajūtu, uzlabos garastāvokli! Piedalies spēlē!

Turnīra norises laiks 24.07.–24.09.2022.

Komandu iepriekš pieteikt nav nepieciešams. Lai piedalītos spēlē, katru svētdienu ir jāatver vietnes  "Facebook" prāta spēles un jāatver aktuālais pasākums "Prāta spēļu turnīrs ģimenēm: Galvas kopā".

Komandu sastāvu un nosaukumu izvēlas komandas dalībnieki. Komandas nosaukumu turnīra laikā nav ieteicams mainīt, jo pēc katras spēles punkti tiks summēti.

Pirmā spēle notiks 24. jūlijā plkst. 19.00. Lai nepalaistu garām pasākumu, aicinām jau laikus atzīmēt pasākumu ar atzīmi ''došos'', tādā gadījumā, arī "Facebook" vietne jums atgādinās par tuvojošos pasākumu. Spēles dienā atvērt šo ''Facebook'' pasākumu vēlams vismaz 5 minūtes pirms tā un sekot līdzi ekrānā redzamajām norādēm, par visu pārējo izstāstīs spēles vadītājs.

Katra komanda spēlē no mājām vai jebkuras vietas, kur pieejams internets.
Lai piedalītos spēlē, ir nepieciešamas divas iekārtas:

1. Dators vai kāda cita ierīce, kurā var atvērt "Facebook" pasākumu un skatīties to (nepieciešams arī nodrošināt skaņu).

2. Iekārta atbilžu iesniegšanai (visērtāk izmantojot viedtālruni vai planšeti, tomēr var izmantot arī datoru). Iekārtā būs jāatver vietne buzzerpad.eu

Katrā spēlē tiks uzdoti 50 jautājumi reālā ''Facebook'' tiešraides laikā. Spēle ir sadalīta 10 kārtās pa 5 jautājumiem katrā. Par katru pareizu atbildi komanda saņem desmit punktus, par nepareizu vai laikā neiesniegtu – 0. Uzvar komanda ar augstāko punktu skaitu.

Pirmā spēle:  "Facebook" Event.

Turnīra norises laiks:

  1. spēle: 24.07.2022. (svētdiena, plkst. 19.00)
  2. spēle: 31.07.2022. (svētdiena, plkst. 19.00)
  3. spēle: 07.08.2022. (svētdiena, plkst. 19.00)
  4. spēle: 14.08.2022. (svētdiena, plkst. 19.00)
  5. spēle: 21.08.2022. (svētdiena, plkst. 19.00)
  6. spēle: 28.08.2022. (svētdiena, plkst. 19.00)
  7. spēle: 04.09.2022. (svētdiena, plkst. 19.00)
  8. spēle: 11.09.2022. (svētdiena, plkst. 19.00)
  9. spēle: 18.09.2022. (svētdiena, plkst. 19.00)
  10. spēle: 24.09.2022. (sestdiena, plkst. 14.00)

Fināls klātienē Rīgā, ''Apollo Kino Akropole''.

Kopīgi pavadīts laiks katrā ģimenē ir vērtība, neatkarīgi no ģimenes lieluma un sociālā statusa. Jebkuru savstarpējo attiecību stiprināšana un veiksmes atslēga ir kopīgu interešu atrašana un kopšana. Kopīgas nodarbes stiprina ģimenes saites, ļauj vienam otru novērtēt un atzīt, ka kopā saliktas galvas ir gudrākas par katru vienu atsevišķi. Ģimene ir komanda, kas ir kopā priekos, bēdās un izaicinājumos.  Piedalās komanda-ģimene, kurā ir vismaz viens pieaugušais un viens bērns, pieejams ģimenēm, kurās ir bērni ar invaliditāti, daudzbērnu ģimenēm un jaunajām ģimenēm.

Vairāk informācijas par turnīru.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt