«Humpalu medības». Fināls! Žūrija vērtē pēdējo cīņu un nosauc uzvarētāju

Latvijas Televīzijas kanāla pusaudžiem "Plusaudzis" šovā "Humpalu medības" finālā tik trīs jaunieši, kuri pildīja lielo uzdevumu un rezultātu atrādīja žūrijai, lai noskaidrotu uzvarētāju.

Kas ir "Humpalu medības"

Šis šovs apvieno pusaudžus, kuriem ir interese par stilu, ilgtspējīgu modi, patīk radoši izpausties un pārveidot drēbes. Otrajā sezonā dalībnieki ne tikai meklē labākās pērles lietoto apģērbu veikalos, bet arī radoši izpaužas, iejūtas stilista lomā un pilda mājas darbus. Šī gada moto – #Stils_Ar_Domu. Šovu vada Marģers Majors un Lotanna.

Fināla epizodē dalību turpināja Katrīna, Bruno un Adrians. Pēc iegūtajiem punktiem un "TikTok" balsojuma, dalību finālā neturpināja Līva.

Šajā epizode dalībniekus gaidīja lielais uzdevums:

  •  30 minūtēs kādam no piedāvātajiem apģērbiem bija jādod otrā elpa. Pieejamais inventārs: bikses, svārki, kleitas, krekli u.c., kā arī materiāli, ar kuriem griezt, līmēt, apzīmēt un citādi radoši izpausties.

"Humpalu medības" finālisti
"Humpalu medības" finālisti

Finālā dalībniekus vērtēja žūrija. Žūrijas uzdevums bija izvērtēt katru dalībnieku gan darbībā, gan rezultātā, lai noskaidrotu "Humpalu medību" otrās sezonas uzvarētāju.

Žūrijā darbojās:

  • Māra Sleja – modele, TV raidījumu vadītāja un #erto_apgerbu_blogere;
  • Amuna Davisdrag queen, grima mākslinieks un TV personība;
  • Sintija Selicka-Užāne – stiliste, fotogrāfe.

Visi trīs dalībnieki vienlaicīgi uzsāka fināla uzdevumu. Interesanti bija novērot, ka katrs dalībnieks domā un izpaužas pilnīgi citādāk. Taču visi iekļāvās laikā, lai nāktu klajā ar savu veikumu.

Pirmais žūrijas priekšā devās Adrians

Adrians žaketē izgrieza caurumus un zem tās pavilka sarkani rūtotu kreklu. Uz žaketes ar baltu krāsu uzzīmēja akcentus. Māra Sleja atzina, ka šādu žaketi valkātu ilgi, jo pietiek tikai nomainīt kreklu, lai izskatītos citādāk. Žūrija uzskata, ka pēc šīs epizodes šis būs jaunais stils.

"Humpalu medības" fināls
"Humpalu medības" fināls

Nākamā pie žūrijas devās Katrīna

Katrīna izvēlējās veidot tērpu patriotiskās noskaņās, jo tuvojas 18. novembris. Viņa izvēlējās melnu žaketi un tai apakšdaļā pielīmēja pagarinājumu, lai būtu siltāks. Kā akcentu Katrīna pielīmēja lentīti Latvijas karoga krāsās. Žūrija vēlējās kaut ko trakāku, bet, dzirdot Katrīnas stāstu, kādēļ šāds apģērbs tika izgatavots, žūrija savas domas mainīja. Uzslavas Katrīnai, jo viņa bija vienīgā, kura novāca savu darba vietu!

"Humpalu medības" fināls
"Humpalu medības" fināls

Trešais pie žūrijas devās Bruno

Bruno gan ilgi domāja, ar ko lai sāk, taču gala lēmums bija izgatavot sarkani rūtotas pidžamas bikses, kurām tika pielīmētas džinsa kabatas. Žūrijas locekle Sintija teica, ka ļoti vēlētos šādas bikses sev! Ieteikumi džinsu audumu pievienot vēl klāt pie pidžamu biksēm, lai lieki netiktu patērēts audums.

Bruno fināla uzdevuma veikums.
Bruno fināla uzdevuma veikums.

Pēc nelielas apspriešanās žūrija nonāca pie lēmuma, kurš būs "Humpalu medību" otrās sezonas uzvarētājs. Ko tur liegties, lēmums nebija viegls. Tika ņemta vērā visa šova pieredze un potenciāls nākotnē, un...

"Humpalu medību" otrās sezonas uzvarētājs ir… BRUNOOO!

Dalībnieki atzina, ka ir ieguvuši ne tikai pieredzi šovā, bet arī draugus. Tāpat viņi novēlēja jauniešiem piedalīties līdzīgos šovos un uzdrīkstēties, jo ikviena šāda pieredze ir ļoti vērtīga!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti